Lokalizacja i wypoczynek

Zadowolenie...

Naszą dewizą jest zadowolenie gości do nas przyjeżdżających, dlatego dbamy by Państwu niczego nie brakowało.
Nasz apartament jest w pełni wyposażony, gwarantujemy również pełną obsługę przed i po wyjeździe - szczególnie dbamy o czystość dlatego jeśli tylko zajdzie potrzeba posprzątania, zwłaszcza przy pobytach ponad tydzień, lub wymiany pościeli wychodzimy naprzeciw i organizujemy w porozumieniu z Państwem kompleksowe usługi by Państwo czuli się komfortowo.

Apartament jest położony w pięknym miejscu uzdrowiska Kołobrzeg przy ulicy Spacerowej. Położenie jest niezwykle atrakcyjne – około 200 metrów od plaży oraz głównej nadmorskiej promenady zakończonej Kołobrzeskim molo.

Zielony park przy którym znajduje się nieruchomość zapewnia spokój i ciszę, a całodobowy monitoring budynku bezpieczeństwo. Jednocześnie, w pobliżu znajduje się również cała infrastruktura – do ścisłego centrum miasta Kołobrzeg jest około 500 metrów.

W najbliższej okolicy...

...znajduje się także wiele atrakcyjnych miejsc do zwiedzania takich jak latarnia morska, port ze statkami spacerowymi, muzea, park linowy, Regionalne Centrum Kultury, liczne trasy rowerowe inne.

Rezydencja Spacerowa to nowy i luksusowy obiekt, wykonany z najwyższej jakości materiałów budowlanych (cegła dziurawka), który zachowywany jest w nienagannej czystości – sprzyja alergikom. Posiada recepcję z całodobowym monitoringiem, dwie windy, część rekreacyjną dla mieszkańców. W promieniu kilkunastu metrów od posesji znajdują się parkingi strzeżone.